| LittleB124 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste idei de cadouri pentru Mos Nicolae? happy Si pentru fete dar si pentru baieti happy Dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| rOckx3 a răspuns:

Depinde şi de vârstă. :

1 - 6 ani
Păi eu zic cât mai multe păpuşele, dar dacă totuşi e micuţă ceva care să nu poată înghiţi şi să se taie. Ce zici de un ursuleţ de pluş care ai observat că îl sorbea din priviri mereu când treceaţi pe la magazin? Şi la băieţi maşini mari şi rotunjite la capete.

7 - 10 ani

Reviste de ăstea cu barbie. Poţi lua şi multe dulciuri. Îi poţi lua rechizite, îţi spun eu că fiecărui copil din acea vârstă îi place să aibă rechizite curate şi să fie ordonat. La băieţi bakugani şi tot ce mai e la modă depinde de timp. Băieţii îşi bat joc de alţii dacă nu au tot ce e la modă în materie de jucării.

11 - 14 ani
Deja e acea perioadă când devii o domnişoară. Deci HAINEE. La băieţi tot haine, dar nu chiar aşa multe. În rest încearcă ceva genu un mp3 player, nu mai scump gen I Phone că şio ia în cap.

15 - 18 ani

TELEFOANE rolling on the floor

Fundiţă?

8 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Eu intotdeauna am facut cadou parfumuri, cu orice ocazie. Si de calitate, dar ieftine gasesti pe www.fidelityshop.ro

| ciupyx a răspuns:

Iti recomand sa intri pe crystalgifts, au o multime de cadouri pentru toate varstele si genurile http://bit.ly/WB8toQ

| iuddavali a răspuns:

Desigur ca venim cu idei, ca sa ne ajutam unii pe altii, aici in comunitate.

Cadouri de Mos Nicolae:

Idei de cadouri pentru barbati de Mos Nicolae. E foarte simplu pentru ca barbatii sunt atrasi de tehnologie. O tableta poate fi oferita oricui, cu atat mai mult daca l-ati auzit vorbind ca si-ar dori una. Tot ce tine de gadgeturi sau aparatura electronica e pe placul sexului puternic.

Idei de cadouri pentru femei de Mos Nicolae. Stie cineva vreo femeie care sa nu fie atrasa de imbracaminte sau incaltaminte? Daca da, dati-ne si noua de stire. Iar pentru femeile moderne, tehnologia e cea care patrunde vertiginos in case: un cuptor cu microunde, o tableta, un telefon sau un mixer. Sau poate un nou televizor la care sa vada episoadele serialelor pe care le urmareste. Daca sunteti priceputi in ale frumusetii, o placa pentru par se poate adauga cu usurinta.

Idei de cadouri pentru copii de Mos Nicoale. Copiii sunt mari doritori de jucarii. Cumparati-le jucarii si vor fi castigati pentru intreaga zi. Pe langa ele asortati cateva dulciuri sau ceva jocuri educative ori niste carti pe care sa le foloseasca in alt timp decat cel de joaca.

http://costel.info/......s-nicolae/

Sper sa-ti fie de folos.

| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original! Si costa doar 5 dolari.
Toate cele bune!

| Schweitzer a răspuns:

Merge si de Mos Nicolae...

| bikutzza a răspuns:

Pentru fete ia de aici:
o fusta un costum de craciunita jucarii papusi (in forma de varsta)

| vanessayassmine a răspuns:

Pentru fete vibratoare, pentru baieti papusi gonflabile.