| Denisa a întrebat:

Imi trebuiesc blugii acestia https://www.miniprix.ro/produs/9420/jeans-dama/, eu port la pantaloni nr 27. Problema mea este ca in tabelul de marimi arata ca marimea cea mai mica la blugi este 30(XS). Eu nu port XS, eu port M cred;;). Oare daca imi pun blugii acestia marimea 27 imi vor fi buni?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Foarte frumosi blugii!~Cel mai bine e sa-ti cumperi blugi din magazine unde sa poti poba nu de pe net(parerea mea) sa-ti vina mari/mici nu cred ca e fain...mai dai si banii degeaba! se gasesc blugi la fel!

| Anda_5509 a răspuns:

Imi plac blugii, sunt foarte frumosi.
Pai. cel mai bine ar fi sa i probezi.happy

| ELD a răspuns:

Pai depinde de tine, cati ani ai si forma corpului tau... 27-28 cam asa cred ca ar fi buni, dar depinde de tine.probeaza si vezihappy

| Baiaaanca a răspuns:

Uita`te mai bine, pentru ca la mine este si 27 si 26, de la 25 la 32

| bmcriss a răspuns:

Nu te lua dupa marimi pentru ca ele difera de la produs la produs.Sa-ti dau exemplu eu port 44 la adidasi dar am luat de curand unii care au numarul 41 si sunt la fel de mari ca ceilalti pe care ii port.Probeaza-i si da-ti cu parerea