| Th3AbSinTh3 a întrebat:

In cat timp livreaza o comanda de black friday intr-un oras mare?
Cam toata saptamana viitoare sunt in Brasov si ma intreb daca sa pun adresa de acolo sau cea de acasa...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De blackfriday nu te astepta sa primesti comanda rapid pentru ca nu fac fata firmele de curierat si dureaza mai mult decat de obicei sa primesti comanda.

Eu o comanda data anul trecut de blackfriday la eMAG am primit-o dupa o saptamana si ceva.

| BalaBog a răspuns:

Pai depinde de cate comenzi au ei adica cat de solicitati pot fi ei dar in maxin 4-5 zile de lucru cel putin anul trecut mie asa mi-a venit si chiar l-am intrebat pe cel de la curier

| Sn4k3 a răspuns:

Poti sa o primesti si dupa o saptamana la un magazin bun, gen eMAG, deci mai bine pui adresa de acasa, iar daca vine mai devreme, cred ca ai pe cineva acolo sa o ia.