| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp vine, de obicei, o comanda AVON? Am dat-o in 24 august

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca ai ales s-o primesti prin posta. In 4-5 zile lucratoare ar trebui sa ajunga.

| n1445 a răspuns:

Depinde de transport. Daca vine prin curier in 3-4 zile.

| LoveMe16 a răspuns:

De obicei o comanda ajunge in 4-5 zile lucratoare la posta

| wolfshadow9996 a răspuns:

De obicei 3-4 zile. P.S. Mătușa mea este reprezentat deci ai un răspuns de calitate. big grin

| monicadima1 a răspuns:

Depinde de tipul comenzii. Daca vrei sa stii exact, intra pe contul de reprezentant si prefa-te ca dai o comanda.La un moment dat cand bifezi casuta cu tipul comenzii o sa iti apart jos in cate zile o sa vine.P.S daca e livrare prin posta 3-4 zile si daca e curier livrare la adresa ta 2 zile