| DeeaLove08 a întrebat:

In ce magazine din bucuresti pot gasi cercei colorati, cu surub nu prea mari si pretul adecvat?

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Peste tot! 1 mai ales in hipermarketuri cauta in moa sau meli melo sau mai nouin bamboo sau chioscuri gen la unirila metrou sau din astea si sunt destul de frumoase darmultmia ieftine de exemplu mi-am loat din moa niste cercei 200 si ceva de mi [ tinichea originala] si am vazut uni si mai misto intr-o tarabaa de la metrou jos nu stiu daca sti si erau 20 d mi simiam loat vreo 8 perechi sau poti sa-ti faci singura din teracota si gasesti la uniri in orce magazin d chesti d planstica si gasesti si siuruburi si orce pentru cercei si teracota aia o modelezi si o bagi la cuptor si dupa aia se scoate si le pictezi sub forma care leai dato atunci la cuptor succes eu am miiiliarde de cercei si ee hoby-ul meu preferat

1 răspuns:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Incearca la Meli Melo