| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi si eu blugi colorati? Stau in Bucuresti, Titan.

2 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai du-te in baneasa shopping city, la bershka, si gasesti acolo blugi colorati.sunt albastrii, galbeni, albi...ma rog, sunt mai multe culori.de acolo mi-am luat si eu.
sau iti poti lua si de la zara, tot din baneasa.
sper ca te-am ajutat! bafta la gasit pantalonilaughing

| Gumitzza5 a răspuns:

Am vazut in uniri in New Yorker vreo 3 perechi de blugi diferici, dar colorati. Mi-am luat si eu o pereche sunt genialihappy. Dar iti sugerez sa te grabesti ca nu mai erau asa muli.