| Andree a întrebat:

In curand este majoratul surorii mele, vreau sa-i cumpar/ fac un cadou special, care sa-i ramana amintire. Ceva idei?

8 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Un pandantiv superb, unic care nu-l gasesti si nu-l vezi la oricine : http://www.fiora.ro/accesorii/globul-timpului-pandantiv-sferic-mecanic.html Este un pandantiv, ceas mecanic transparent pe ambele parti :)

| GabiiHaș a răspuns:

Doar spune-mi cati ani are

| Andree explică:

PikachuVSpikachu daca este majoratul ei inseamna ca face 18 ani.

| PrecioussGirl a răspuns:

O bratara de aur/argint. asta da iar ramane amintire toata viata thinking
sau ii cumperi un urs mai maricel asa si il imbraci cu un tricou. tricoul sa aiba pe el o poza cu voi 2.

| xAnne a răspuns:

O pereche de cercei, un lantisor, o bratara...mai speciala...:d

| DincaEmi a răspuns:

Bratara? lantisor? ceva care poate fi purtat de ea

| Arimoshiki a răspuns:

Fai cadou o pereche de cercei din aur sau argint. Sau ai putea sai faci cadou o poseta big grin

| Aliomas a răspuns:

Poti sa confectionezi cat mai multe biletele pe care sa le pui intr-un borcan din sticla, transparent si incapator sau o cutiuta si sa asterni cate motive pentru care iti iubesti sora, versuri sau sfaturi. Daca vrei sa fie o surpriza mai mare confectioneaza 365 de biletele, pentru ca sora ta sa se bucure de niste ganduri dulci in fiecare zi a anului.
O alta idee poate fii o poza sau un colaj de poze cu voi marit si facut ceva gen tablou si inramat.