| nuamnume_1165 a întrebat:

Buna!:* urmeaza majoratul prietenului meu si nu stiu ce cadou sa. i cumpar... se obisnuieste sa dai bani dar vreau sa. i ramana si ceva amintire... imi puteti da cateva idei, va rog?:d

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Bani drept cadou la majorat?laughing numai cei din familie fac astfel de 'cadouri' nu invitatii; si de obicei la nunti, botezuri, etclaughing! E de prost gust, parerea mea, sai-i dai 50 de lei sa isi ia el ce vrea...hee hee trebuie sa ii dai ceva care sa ramana o amintire placuta!

| CristinaElena96 a răspuns:

Imi plac amebele ideei ale lui miumiu si ale lui cameleon
dar sa nu uiti sa-i spui ca il iubesti si ca ti-ai dori ca relatia voastra sa dureze cat mai mult
succes:*

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Buna. Conteaza sa stai si cu bugetul bine de tot. De exemplu eu i-as lua un ursulet mare cu o bratarica de argint sau ceva genul. Sau, eventual, cum a zis si cel de jos: o rama cu poza voastra. Puup.

| miumiu a răspuns:

Eu zic ca pe langa bani, ca no..., o rama sweet de poze unde sa pui chiar tu una actuala!