| foricmarinaiuliana a întrebat:

Ini place telefonul samsung corby.cum este? va rog rasp cei care au.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Eu amhee hee
E un telefon bun, face poze frumoase, are memorie interna buna, bateria tine mult dar trebui incarcat de 3 ori cate 12 ore la primele trei descarcari, e elegant, are sonorizare buna, primesti husa cadou(stii asta), castile sunt bune se aude foarte tare in ele, are dictionar incorporat pe el, internetul merge foarte bine.Cam atat

7 răspunsuri:
| AndreeaG a răspuns:

Si eu imi iau, am planificathappy...Si dupa tot ce am citit, mi se pare un telefon cool, si la un pret acceptabil(119-120 Euro la Vodafone). Mi se pare cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai urat telefon pe care l-am vazuty. e un prostie de telefon.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam multe chestii legate de internet. Daca nu esti atenta, se activeaza si platesti!
In rest, mie mi se pare tare frumos, asa colorat.
Camera mi se pare cam slabuta, dar n-am folosit-o inca decat in interior.Am avut inainte un sony-ericsson v630i si mi se parea ca face poze mai bune. Dar, repet, inca nu am facut poze afara, la lumina naturala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce culoare ai cea care onutzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie un tel super il am de cind a aparut internetu merge foarte bine suporta card de 10gb merge foarte bine nu ai nimic de zis cu ie pozele le face super imi place la nebunie tel asta...:X:X

| undercovergirl a răspuns:

Super; de abia l-am achizitionat si m-am indragostit de el happy

| gazutza a răspuns:

Il poti lua de aici cu reducere http://www.sigmanet.ro/cautare/cautare.php?kw=Samsung+Corby si am auzit numai bine despre el