| LucAndrei a întrebat:

Am un Samsung Corby.Cum pot sa fac ca piesele, videourile, etc. transferate prin bluetooth sa fie puse direct pe cardul de memorie?

Răspuns Câştigător
| NeverTheLess a răspuns:

Nu cred ca se poate. Si eu am tot Samsung Corby si cand primesc ceva de la cineva se salveaza in memoria telefonului. Cand se umple memoria trebuie transferate manual fisierele pe card. Banuiesc ca stii cum se face asta ( te duci la fisier, mutare, bla bla ).
Bafta.

1 răspuns:
| St3fa a răspuns:

Intri in telefonul tau iti inregistrezi un video apoi il salvezi! Astepti cateva secunde il vizionezi si apoi dai click pe el.Iti apare un rand de felul:
Sterge
Stare ca
Trimite---dai la trimite si dai la trrimite prin bluetooth. Apoi iti apare cautare aparate. Vei astepta un moment si iti apar niste nume iar tu ii transferi clipul lui cutare!
Direct in cardul de memorie se salveaza!
O zii buna!