| BrokenBarbie a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ati cumpara asa ceva? http://www.okazii.ro/catalog/43419961/fusta-clubwear.htm l

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Buna,
Nu, nu as cumpara. Pitzi style.

31 răspunsuri:
| G a răspuns:

Yuck,,,

| Minnie a răspuns:

Nici gratis nu as lua-o

| overdose90 a răspuns:

Aia ar purta-o ori pitipoancele, ori prostituatele.Si culmea ca are un pret mult prea mare pentru cat valoreaza. Nici daca ar fi gratis n-as lua-o!

| Mary Marry a răspuns:

Sincer? NEVER! Nu m-as imbraca niciodata cu asa ceva!

| dracdeingerash a răspuns:

Never ever :o si sper ca nici tu big grin

| Hypathia a răspuns:

Nu e stilul meu.

| BruneTTe a răspuns:

Iecs! niciodata!

| VanillaBear a răspuns:

Gaaahh imi ard ochiii...pare o fusta de barbie.este oribila si complet importiva oricarui trend vreodata existent tongue

| pwp a răspuns:

In niciun caz!
dardaca aas fi pitzi...

| Anda_5509 a răspuns:

Sincer, nu! Mie mi se pare ca e de animatoare.

| Nicoleta a răspuns:

Niciodata

| Unique a răspuns:

Doamne
poate la carnaval
laughing

| DakotaRoyse a răspuns:

In niciun caz.

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu... e oribila

| Buttercup30 a răspuns:

Nu

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Bineinteles ca nu.merge cu niste ciorapei sau colanti cu un body dinacela apoi fustita, dar pentru baletlaughing. restul NU

| Minalore a răspuns:

Nu e oribila Bleah.crek daca asi vedeao in magazinul meu preferat nu as mai intra niciodata in viata mea in magazinul ala si apropo ti-as sugera fusta care ti-a sgerato anonimul ala...

| foreverANDaDAY a răspuns:

Niciodata!

| dia_2587 a răspuns:

Absolut deloc, e kitsch-ul suprem happy

| Ana_6561 a răspuns:

Zici ca nu-ilaughing)

| Andrux a răspuns:

Nu...pentru ca nu e stilul meu... daca tie iti place. e treaba ta. dar o sa dai impresia de o pitzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never!
E prea roz pentru gustul meu-dar oricum, si daca ar avea alta culoarea nu ar fi ok din cauza materialului lucios si alunecos si a lungimii foarte scurte care o face nepotrivita in 90% din ocazii... din moment ce porti asa ceva e clar ca vrei sa iesi in evidenta...(stiti la ce ma refer )
singura salvare este sa o incadrati intr-o tinuta din elemente combinate... poate asa ii mai scade gradul de penibilitate...
parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam urata, sincer.

Daca vrei ceva de club si sa arate bine iti recomand fusta asta:

http://www.misspretty.ro/produs.php?c=1&sc=2&p=75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaistraight face. nu!

| RockaruL a răspuns:

Nu sunt fata dar le am cu chestiile astea...E cam de pitzi...Ma rog e un stil prea exagerat de ''pisicuta''!

| madia a răspuns:

Sigur ca...nu!

| andreeada a răspuns:

E de pitipoanca, gusturile difera de la om la om. Daca-ti place ia-o!big grin

| Yannaa a răspuns:

Doar la halloween si circ happy

| IchHabeKeineName a răspuns:

Nulaughing nu-s genul de persoana ce poarta fuste mini, da e draguta