| rebbe a întrebat:

Hei ev! ce mai faceti?:)/... ce maieu.top sau altceva credeti ca ar merge la fusta aceasta http://www.okazii.ro/......brosa.html

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Un maieu mulat, bagat in fusta [ intelegi ce vreau sa zic laughing ]. Daca e neagra [ sau cream-ul acela din poza ] merge foarte bine un maieu alb si in picioare tocuri inalte [ daca mergi in club sau la vreo ocazie ] sau ceva cizmulite de primavara/vara tot de culoare alba [ ca sa fie ca si maieul ].

| ºPishcotº a răspuns:

Eu mi-as lua un maieu sau tricou fucsiahappy. Vine super bine.

Si in picioare.niste Converse sau daca nu Pantofi cu tocul inalt!

Ceao!:*

| CARMENCITA a răspuns:

Fusta tutu se poarta cu un maieu mulat,eventual uni (o singura culoare fara desene pe el), cu botine, cizme sau pantofi.Nu stiu la care dintre fuste te referi. Daca ai par lung iti poti face coc si eventual sa ai si o plasa pentru coc.