| ZuZuAleX a întrebat:

[Intrebare pentru fumatorii de tigari electronice]Ce site-uri serioase stiti de unde pot achizitiona tigari electronice? Voi de unde le-ati luat?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi ca e mare pacaleala cu aceste tigari! Dai o gramada de bani, si nu au nici un efect. Vorbesc din proprie experienta!

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu mi-am luat-o pe a mea de pe okazii.ro

| 334499 a răspuns:

Daca nu-ti iei la macar 200 ron n-ai facut nimic.mi-am luat si eu de 50 ron si s-a stricat in 30 min laughing si mergea super aiurea si la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si tasteaza:tigara electronica.vei gasi multe tipuri si adresele sau telefoanele pentru comenzi.Vezi si alegi ce doresti.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa comanzi matusa mea are a cumparat-o de la farmacie sensiblu nu mai stiu exact care.