| Spanac a întrebat:

Ipad sau laptop?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Ambele sunt bune dar daca vrei sa-l cari dupa tine oriunde si fara prea multa greutate ipad-ul e mai usor si mai eficient pentru adolescenti e si ceva mai nou si mai frumos.

16 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Laptop pentru ca il poti folosi mult mai mult, bateria tine mai mult, poti face mai multe lucruri pe el si pretul e mai ieftin (Depinde ce laptop vrei)

| Simona a răspuns:

Laptop:X

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Cum a zis Boc intr-un interviu laughing
"mi-am luat si eu un ipad ca tot romanu`"
sper ca-mi intelegi ironia
eu votez laptop

| teodor10 a răspuns:

Sunt doua lucruri total diferite :
-daca vrei performante -laptop
-daca vrei un player portabil-ipad

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Ipad! E mai fain si portabil! Internet peste tot decat un laptop gigant

| victoreanu a răspuns:

Daca vrei sa ai un lucru comun, invechit si plicticos ia-ti un laptop. Dar daca vrei ceva cu adevarat frumos, nou, palpitant, placut la atingere si performant incearca IPad.

| CoCaCoLa a răspuns:

Laptop

| EllaBååå a răspuns:

Leptop

| midnight a răspuns:

Pai Ipad este un telefon(sau cel putin eu asa stiu). stiu ca t referi la ipad nu la iphone. acu sincer dupa parerea mea este o corcitura uintre un telefon si un laptop.ma gandeam serios sa-mi cumpar un ipad pana am aflat lucru asta. si cel mai enervant e ca nu are CD-room.(dk nu poti sa bigi cd-uri in el). well laptop mai ales ca am auzit ca s-au 9nventat niste laptopuri cu touchscreen

| mihai2092 a răspuns:

Laptop clar, daca vrei ceva mai mic poti sa iti iei notebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop

| zalisa a răspuns:

Laptop love struck

| 54ndy a răspuns:

Laptop

| Progeniturã a răspuns:

IPtop

| NekoJen a răspuns:

Laptopul este mai compact adica na pe Ipad daca te murdaresti pe maini si da-i repede pe alaa cam neinspirata alegere:d

| ploiesticity a răspuns:

L A P T O P
pentru ca...
la IPad nu ai ce face cu el daca nu ai semnal Wi-Fi.
Daca stai in centrul orasului si sti tu ca ai semnal wi-fi, iti recomand ipad`ul... dar cum in Romania nu s`a dezvoltat atat de mult retelele wi-fi mai putini folosesc ipad oh go on

Întrebări similare