| BluePuff_3062 a întrebat:

La care hypermarket va duceti cel mai des? Eu la Carrefour.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Real, cred ca au cele mai bune oferte si preturi dar e si incapator, atmosfera acolo e super.

19 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Kaufland, Carrefour.

| psiholoaga a răspuns:

La cel mai apropiat de mine. Cand stateam in militari, la lujerului, mergeam la cora. M-am mutat si nu am niciunul pe langa mine: mega image (desi nu e hipermarket) e relativ aproape si mai merg, dar numai cand am de facut cumparaturi mari sau multe. In rest, am un supermarket non stop chiar langa bloc si imi iau de acolo ce am nevoie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Penny Market, Plus, Interex.

| DenissaDeea a răspuns:

La Plus/Billa/Carrefour.

| alexam a răspuns:

Si eu mergeam la Carrefour cand eram in Bucuresti. Acum merg la Penny, Billa, si abia astept sa se faca si la noi in oras Kaufland! tongue

| alexam a răspuns:

Se pare ca ma ciocneam la cumparaturi cu psiholoaga caci mergeam si la Cora Lujerului destul de des! laughing

| Brigitta a răspuns:

Auchan, carrefour, real.

| NimeniCuActe a răspuns:

La magazin "vesnic" = non-stop. De la camin as avea ce bate pana la primul hypermarket, in timp ce primul magazin vesnic e la 2 min de mers si e non-stoptongue.

| greg a răspuns:

In Cora, au preturi bune si e aproape de casa.In general ne ducem la cele mai aproape de casa cand e vorba de alimente. Daca e vorba de electrocasnice alegem unde auzim ca au oferte sau unde sunt mai ieftine.

| Cryss a răspuns:

Billa si Real big grin.

| Helvete a răspuns:

In general la Carrefour, mai rar la Kaufland si Interex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lidl, Aldi, A-Z, SuperBrugsen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel mai aproape este Auchan, apoi Pic, Metro și Carrrfour.
Spor la cumpărături.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa merg la piata, sa miros fructele, sa ma targuiesc pentru un kil de ceapa, sa car de sacose pana mi se invinetesc degetele.pacat ca la noi, piata de fructe si zarzavaturi, este doar o data pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am in apropiere de casa Carrefour, Selgros, Kaufland, Metro, nici Plus nu e prea departe, dar cel mai mult imi place la Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Unicarm. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, mi-am luat 2 folositor, poate fi una din urmatoarele situatii : am admiratori (daca asa este, le multumesc happy ), sau chiar cuiva i-a folosit lista mea (pentru doritori mai este : Netto, Føtex si facuta, dar pe astea le frecventez rar fiind cam departe de mine)

| mcandr3y a răspuns:

La real! e cel mai aproape de casa! doar 3 km!

| xtreme a răspuns:

La Real fara egal...reclama asta chiar este adevarata...sunt preturi mici si gasesti orice vrei pe rafturi bine organizate.Lumea de acolo este foarte OK deci chiar este cea mai buna alegere.