| Lidzuwu a întrebat:

La ce magazine pot sa gasesc lentile the contact colorate bune? De preferabil mai scumpe. Incerc de cateva ore sa gasesc magazine pentru asa ceva si imi apar numai din alea de 111 lei care probabil iti dau infectii la ochi.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lentilele de contact se vand sterile.
Ochiul se infecteaza de la mana murdara cu care manevrezi lentilele de contact.
De fapt, acele lentile de contact difera eventual doar prin calitatea materialului (plastic si colorant) din care sunt facute.

| Andra9pk a răspuns:

Eu am luat de pe lensa.ro
Lentile solotica, sunt super bune si depasesc 200 de lei, lejer.