| kta_6466 a întrebat:

Unde gasesc lentile de contact colorate in timisoara? si la ce pret?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Probabil la optica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de vanzare. www.lentiledecontact.wordpress.com peste 40 de modele de culoare si nuante. 0734038844- cristi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi pe www.optica-vista.ro ...au preturi super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost la Optica Vista. Poti sa probezi acolo toate culorile si dimensiunile pentru ca au foarte multe lentile de contact colorate de proba. In plus, au si cele mai bune preturi din Timisoara. Eu am cumparat de la Optica Vista lentile de contact cu 110 lei, pe acelasi model de lentile de contact in Mall mi-au cerut 190 lei.