| AlexaaaaAlexandraaaaa a întrebat:

La liceu am organizat o chestie care se numeste mos craciun secret unde trebuie sa ne dam cadouri unii altora ...asa si problema e ca eu trebuie sa -i dau cadou unui tip si nu prea stiu multe lucruri despre el pentru ca suntem a 9a si inca nu ne-am cunoscut pentru ca la inceputul anului m-a placut si o apt am vbit mai mult dar doar faceam caterinca si nu prea am aflat ce-i place...am aflat doar ca ma face foarte usor sa rad cu lacrimilaughing)si dupa eu m-am combinat cu alt tip si el s-a suparat si nu a mai vbit cu mine doar un buna cv.si de abia de vreo 2 sapt mai vbim dar cam putin.ce as putea sa-i iau i-am intrebat pe prietenii lui dar mi-au zis ca nu stiu?thinking

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ceva care sa simbolizeze Craciunul, o decoratiune, o cana, un animalut de plus cu o caciulita de mos Craciun pe cap.

Daca te face mereu sa razi, poti incerca un cadou mai amuzant.Sunt unele magazine in care gasesti diverse lucruri. Un coleg a primit o placuta in genul celor pe care sunt nr de inmatriculare, iar pe ea scria "Protejat de Iisus" (abia luase carnetul).

| cipicu a răspuns:

Sigur gasesti ceva misto pe www.oaches.ro