| anonim_4396 a întrebat:

La metro cand cere legitimatia la casa, cere si buletinul? de fiecare data?
adica pot sa ma duc cu legitimatia unei matusi? exista riscul sa ma intoarca la casa?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa te duci cu legitimatia matusii, fara buletin si nu este nici o problema. Nu ti se cere buletinul la Metro.

1 răspuns:
| Zulicious a răspuns:

Nu iti cere buletinul.Iti cere doar legitimatia deoarece dupa ea se factureaza. E buna si legitimatia matusii cat timp e viabila.