| anonim_4396 a întrebat:

La Oriflame comanda se plateste in momentul livrarii?

5 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Nu numai la Oriflame, ci la majoritatea comenzilor pe care le faci. Pentru că așa este normal, să-ți aducă pachetul la domiciliu, să verifici să nu fie desfăcut, să nu fie ceva defect pe acolo, apoi după ce ești mulțumită de produs îi dai banii și gata, ai terminat treaba.
Baftă!

| Anonimsilver a răspuns:

Poti sa platesti comanda la domiciliu, adica dai banii cand iti vine comanda sau poti sa platesti cu cardul, atunci cand faci comanda online.

| AutumnDay a răspuns:

Raspunsurile de dinainte cred ca le-au dat persoane care nu au fost niciodata comanda la Oriflame ca reprezentant. Daca te-a inscris cineva si i-ai dat copie de pe buletin sa te inregistreze in sistem, atunci vei plasa comanda pe credit, ceea ce inseamna ca ai la dispozitie parca 18 sau 21 de zile sa platesti factura. Nu platesti nimic cand ridici coletul, decat daca selectezi,, plata la livrare".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AutumnDay):

Pai da selectez plata ramburs si platesc la curier

| AutumnDay a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci da, platesti cand soseste.