| ymlover a întrebat:

Livrarile prin DHL Express se fac si in weekend? (livrari in Romania)

4 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Nu se fac.Eu asa stiu.

neluL
| neluL a răspuns:

DHL Romania functioneaza 24\24 si 7 zile din 7...deci este nonstop.lucreaza chiar si in zilele de sarbatoare. DHL este liderul mondial al pietei de curierat expres! NR 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Radu_Simona_1979 a răspuns:

Vreau sa trimit un pachet