| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa un site de unde as putea achizitiona online albume cu Coldplay, Nirvana, Disturbed. Am incercat in magazinele de la mine din oras si nu am gasit. Sa fie site romanesc, neaparat, sa nu ma coste 200 de euro transportul.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Itunes

| Shatteredx a răspuns (pentru John90):

Irelevant, nu este site romanesc si nu pot cumpara CD-uri palpabile. Ma refer la un site de unde pot comanda un CD (Album) pe care pot sa-l tin in mana, sa ma joc cu el, sa-l sterg de praf, etc.