| Joliefemme a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un sfat? ce parere aveti de telefonul asta? http://www.dc-shop.ro/telefon-huawei-g7206-tv-phone-negr u-prod-29283.htm funda pentru cea mai justificata opinie

2 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Nu-mi place il am si din greseala l-am scapat putin de tot pe jos si mi s-a facut bucati

| Muzză a răspuns:

Mie una imi place. Nu e nici foarte mic, dar nici caramida. E un model dragut, are butoane normale pentru primirea/respingerea apelurilor, deci ti-e mai usor decat cu touch screen-ul. Are si un pret bun.
Te-as sfatui sa-l achizitionezi daca si tie iti place, e chiar bun.