| ElizzaTPU a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un corset si o pereche de pantaloni din imitatie piele. De unde sa le comand? Pe net sunt asa de multe site-uri de corsete incat sunt derutata.
Ce imi recomandati? Vreau sa le port in club de ziua mea happy

Răspuns Câştigător
| marianvranceanul1 a răspuns:

Pai iti recomand sa nu porti corsete tot timpul.Ca pot aparea niste chestii nasoale din cauza lor.Asa ocazional cred ca sunt bune.Cauta pe mai multe site-uri.A da.La multi ani si distractie placuta.

1 răspuns: