| dodonika a întrebat:

Ma puteti ajuta sa ma hotarasc si eu la o rochie de mireasa in august am nunta si inca nu m-am hotarat la ce rochie imi voi cumpara, daca ati putea sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| DanSor a răspuns:

Casa de piatra si copii ca-n curtea... facultatii. big grin
Sa auzim numai de bine tongue

6 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Modele de rochii sunt multe acum depinde si de cati bani esti tu dispusa sa dai pe ea si cam ce ti-ai dori.

| Andutsaa a răspuns:

Hey! in primul' rand Casa de piatra:*>big grin

| Miha a răspuns:

Http://www.casanuntilor.ro/poze_rochii_mireasa

http://www.calinevents.com/rochii.html

in al doilea site sunt niste rochii superbe:x trebuie sa gasesti ceva;)

| dodonika explică:

Ce rochii de mireasa se poarta anul acesta? ajutati-ma va rogggg