| Catalina_1410 a întrebat:

Ma uitam pe aliexpress si mi-a sarit in ochi un fel de dozator de apa, dar automat. E ca vechea pompita de apa, doar ca aici arata cu un furtunas pus in sticla si apasai pe buton si apa curgea. Ati auzit, vazut sau aveti asa ceva? E bun de ceva? Se gasesc si la magazinele de la noi?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am cumparat asa ceva de pe Joom. Din pacate a trebuit sa fac o granitura suplimentara ca sa-l pot pune pe bidoane de 5-6 litri. Am gasit o garnitura de la chiuvete care se potriveste. Pe bidoane mai mari ar merge, cred, mai bine. Cred ca te referi la asa ceva: https://bit.ly/2Bsc09Z Cand l-am cumparat eu era mai ieftin.