| anonim_4396 a întrebat:

Magazine Reebok in Bucuresti mai exista? sa nu fie outlet. :*

Răspuns Câştigător
| dariuzzza a răspuns:

UIta-te prin intersport stiu ca nu e reebok magazinul dar in cazul in care vrei sa iti iei tenesi cred ca gasesti :d sincera sa fiuu un magazin reebok esti in mall-ul din Valcea...laughing daca ajungi pe acolo aduti aminte si intra si vezi daca iti gasesti cevahappy

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Habar nu am da un lucru stiu sigur, produsele de la Reebok sunt extrem de bune imi place firma asta inca de cand aveam 12 aniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| iuo a răspuns:

E si unu in unirea.adica.cred ca mai exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce are daca ii outlet?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mosilor nu mai exista de un an aproape crying si eu ador la nebunie produsele de la Reebok, mai ales tenesii crying dar mi-ar place sa am de unde sa aleg. nu sa ma duc intr-un outlet sau magazin si sa vad 2 produse si atat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici in unirii nu mai este :-