| Liviucu a întrebat:

Mai, ce parere aveti despre telefonul asta? http://eurodualsim.ro/......black.html
E bun de ceva? Mi l-as cumpara.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa nu te joci. Scrie in browser "probleme cu eurodualsim" si ai sa vezi ca acesta firma e o teapa mare cat casa poporului. Fereste-te. Preturile sunt prea mici ca sa nu bata la ochi.

| criskiss a răspuns (pentru Salontanul):

Da, nu ai sa gasesti comentarii pozitive pentru ca exact cum esti si tu, oamenii stiu sa arunce doar cu noroi. Firma e reala, eu am sunat intai la firma de curierat cu care livreaza ei si in mai putin de 5 minute am aflat tot ce se putea afla despre ei. Totul este la vedere. Daca era sa fie teapa ii lua garda si opc-ul de mult. Eu am o tableta de la ei de ceva timp si cand am avut o problema cu ea au fost foarte draguti. Referitor la intrebare telefonul e dual sim nu un iphone, am auzit ca sunt ok, dar ca si iphonurile originale nu tine bateria mai mult de 1 zi daca te joci incontinuu

| Salontanul a răspuns (pentru criskiss):

Unde am scris eu ca firma nu e reala? Spuneam ca foarte multi oameni au luat teapa. Citeste pe net ce am spus eu. Aia de la firma de curierat nu puteau sa-ti spuna ca firma este rea. Una ca nu stiu ei ce transporta si oricum n-ar vorbi de rau ca pierd un client si pot fi dati in judecata si li se pot cere daune uriase. Probabil ca fiind angajat al firmei ai tot interesul sa vorbesti asa dar uita-te pe net ce spun sute de oameni nu unul. Si inca ceva: oamenii care se ascund sub pseudonime sunt, in cele mai multe cazuri, lasi. Asa ca las-o balta! Ca sa nu ma bruiezi la cap cu ideile tale o sa-ti dau ignore.

4 răspunsuri:
| Liviucu explică:

Pana la urma telefonul ajunge cu bine. Iar calitatea lui e pe masura, dupa pret, bineinteles.

| criskiss a răspuns:

@Salontanul : Dupa cum vezi Geko nu are reclamatii de facut. Foarte multi oameni au luat teapa nu din vina vanzatorului si din vina lor, pentru ca se arunca cu capul inainte. Cand spui ca firma e o teapa se intelege ca incaseaza banii si dispar ca magarii in ceata si pe langa asta sugerezi ca nici nu iti poti recupera banii, si toate astea intr-un singur cuvant "teapa". Nu prea ma intereseaza ce ai spus tu pe net, important e ca vorbesti mult si degeaba. Si ca sa vezi cat de mult ma intereseaza ca imi dai tu ignore pot sa-ti spun ca mi se falfaie.