| Ben. a întrebat:

Mai e lume sau s-a culcat toti?

Răspuns Câştigător
| claudiarebecca a răspuns:

O sa fac plangere la mc donalds. pentru internet... le pic reteaua wireless intruna... si in calitate de client fidel... vreau internet! non stop. vecinii ar tb sa se ajute intre ei, nu?

32 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu m-am retras acum o ora si jumatate, am adunat cateva carti de prin biblioteca si m-am pus pe cititlaughing. Acum am intrat putin ca nu am somn si observ ca sunt multi nocturni p'acitongue

Anna
| Anna a răspuns:

Gute nachttongue!

lolita
| lolita a răspuns:

Mai suntem doar ca m-am pus sa mai scriu cateceva in blog

eileen
| eileen a răspuns:

Mai sunt si eu un pic, nu am somn, ma doare capul...

eileen
| eileen a răspuns:

Multumesc benhappy mi s-a facut si foame, bine ca sunt slaba moarta, altfel intram in coma de poftalaughing

| claudiarebecca a răspuns:

Mai e... dar avem nevoie de intrebari mai bune de atat tongue

| claudiarebecca a răspuns:

Pai hai... pe ce subiect polemizam?batting eyelashes

| claudiarebecca a răspuns:

Pai eu ma tot gandesc daca mai e cazul sa dau fuga acum la farmacie pentru un tratament de unghii. dar cred ca mai bine ast pana maine dimineata laughing si astept sa se descarce "pe aripile vantului" plus ca am baut 2-3 pahare de vin la un poker cu niste priteni asa ca iti dai seama ca numai subiecte pentru polemici am in minte laughing

| claudiarebecca a răspuns:

Aaa... si am termintat de citit "supermenajera" de sophie kinsella - mortala de-a dreptul. am ras cateva ore bune. v-o recomand si voua.

| claudiarebecca a răspuns:

Vorbind de bloguri... am si eu unul -
http://rebecca-rebecca13.blogspot.com
o sa mai pun alte chestii zilele astea
eventual daca aveti ideii de trasee interesante prin tara. astept commenturi pe blog :) mc

| claudiarebecca a răspuns:

Nu, nu e frauda... ca am vb cu tipii de acolo sa ne lase netul si noaptea. ca inainte inchideau reteau la 22:00 ...asa ca e cu acordul lor tongue dar pic indiferent de ora. si cum ziceam, suntem clienti fideli. so we deserve de internet connection. oricum suntem cam singurii clienti. imaginati-va ce era daca venea toata lumea cu laptopurile la mc laughing probabil nu ar mai fi functionat deloc rolling on the floor.
. pot si zic ca si-a facut vinul efectul.hee hee

| claudiarebecca a răspuns:

Good night too devil

| Ben. explică:

K! nu era chiar de olimpiada intrebarea, da' ma simteam cam singur! cam ce-ar trebui sa intreb acu' ca sa va excit encefalu?

| Ben. explică:

Pai nu e 2.30.mai stai p'aci ca ma simt extrem d singur. s-a stins si focu'... uf... nici macar n'am q cine sa polemizez...

| Ben. explică:

Avea dreptate ala q chatu'

| Ben. explică:

U go first!

| Ben. explică:

Imi pare rau eileen. ia un calmant. ma doare capul dupa vermut si e ingrozitor. dar suntem toti pentru 1, adica langa tine dc iti serveste de consolare.

| Ben. explică:

Claudia! asta e frauda! un pupic scumpa! ai fost mare!

| Ben. explică:

Cd zici chianti zici soare, mare, pizza chiar dc platesti si pentru fata de masa, sunt alternative iberice.

| Ben. explică:

Good night romania wherever u r!

| Ben. explică:

Sunteti simpatici.same time 2morrow.

| sergiu25bc a răspuns:

Programul meu este litera de lege la ora 2 jumate dimineata mereu ma bag la somn la 2 30 dimineata, deci cam pe la oras asta dorm mereu.

| joy a răspuns:

Eu bantui TPU-ullaughing

| Daniel TM a răspuns:

Mai e, mai e

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Bahhh!laughing
m-am plictisit si mi-e somn. da` nu pot sa dorm laughing
ceva idei? somnifere?
Ce faceti, mai? Vegetati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... s-a culcat toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar mai fi. Inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica am ramas singur cuc rolling on the floor