| Abcdef112 a întrebat:

Maine a inspectie la chmie cum sa ma imbrac niste idei, sa fiu cea mai frumoasa din scoala! Un stil?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Clasic

| mallynaellena a răspuns:

Depinde...stiu ca suna ca si cum nu asa avea viata sociala si as fi o tocilara, dar nu e asa si mai nou imi plac camasile.Ma imbrac fosarte rar asa, dar e dragut! iti pui o camasa alba sau gri, un plover in culoare aprinsa, cum ar fi albastru -turcoaz, o pereche de blugi stretch, balerini asortati cu camasa si ploverul, un lantisor si cercei foarte finuti, mici si de efect... daca nu iti pui lant si bratara elegante, iti poti pune si tenisi asortatihee hee iar pe cap o bentita subtire. sper ca te-am putut ajuta! laughing daca vrei mai multe detalii poti sa ma contactezi pe mallynaellena@yahoo.com