| Deea_7325 a întrebat:

maine am inspectie si nu stiu cum sa ma imbrac? n-am idei...

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Si eu am avut de curand.Pai te poti imbraca fie cu fusta neagra sau in carouri,maro sau cum ai tu cu o camasa,ori cu pantaloni sacou si camasa si eventual sa-ti pui la gat o esarfa, sau daca ai vreo rochie cu alb& negru care sa se potriveasca sau ceva mai elegant, depinde de ce haine ai tu si ce combinatii poti face.In rest succes si SFAT:RASPUNDE CAT MAI MULT,ridica mana,colegii tai care nu prea scriu frumos sa se mute mai in fata si ceilalti sa stea in spate langa inspector/inspectoare si directoare,daca vin la tine,ca la mine au venit, si daca va intreaba inspectorul ceva si nu stiti raspunsul deviati de la subiect dar niciodata sa nu taci, fara sa nu spui nimic.Nu e asa de greu, daca ai emotii o sa treaca, te asigur.Succes(inca o data)O sa vezi ca o sa fie bine.O zi minunata

7 răspunsuri:
| DeUtZaTa a răspuns:

Pentru bluze: http:\\nana.kaz3.info\bluze-de-scoala.html
si pentru pantaloni:http:\\nana.kaz3.info\pantaloni-de-scoala.html

| demicsabi a răspuns:

In costum, dar in primul rand vb cu colegii, sa fiti tosi sau in costum, sau nu happy

| shorty93 a răspuns:

Ce zici de : blugi inchisi la culoare, camasa in pantaloni, mulata pe corp si bretele( http://www.google.ro/......tp?/imgres si in picioare iti poti lua niste balerini :d

| SKyleR101 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te imbraci mai diferit? Inspectia vrea sa vada copii normali nu fotomodele/tocilari.Imbracate normal... Orcum nu la asta o sa se uite...

| stefy_9685 a răspuns:

Imbraca.te in ceva comod, fara sa atragi priviri.nu chiar in nergru da nici in rosu! incearca un bej. poate si putin alb sa dea impresia de pur, de curat! Sau in functie de varsta...ai putea sa.ti iei o rochita cu un sacoas si poate o esarfa la gat. pupic. sper ca te.am ajutat!

| georgyana_6373 a răspuns:

Po si eu am avut inspectzie sh m-am imbracat cum ma imbrac de obicei...cum te simti uh my comod eu asa zic sa te imbraci.parerea mea:d

| tztz a răspuns:

Fusta/ pantalon drept si camasa plus o esarfa colorata/asortata. Te face sa arati smart, fara excese. In plus este sigur ca inspectorul/inspectoarea se asteapta la cam asa ceva. Sa fie comode, sa te simti bine in ele. Sa te fardezi usor ( fond de ten, ruj natural, rimel) cat sa iti subliniezi privirea. Toate acestea iti vor da in plus incredere. Succes. Tin pumnii.