| Alexxoxox a întrebat:

Maine e ziua celei mai bune prietene ale mele, si habar nu am ce sa-i iau! Tinand cont ca avem 12 ani ce as butea sa ii dau? Va roog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| PureMadnesS a răspuns:

Fa o poza cu ea sau poate deja ai unabig grin Cumpara o cana draguta si du-te la un shop/magazin de personalizare a lucruilor si personalizezi cana te ajunge maxim 15 -20 lei big grinsi este ceva semnificativ isi va aduce amine in fiecare dimineata de tine big grin PLs funda?

8 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai...
-un set de bijuterii
-o rochie de culoarea ei favorita
-un set de unghii
-o brosa frumoasa din argint
-cd-uri cu muzica
-o pereche de streci
-2 perechi de blugi
-o ciocolata
-un maieu elegant
-o pereche de colanti cu strasuri
-un telefon,dar e cam scump
-o carte cu diferite coafuri
-un parfum si un luciu de buze,iar daca se machiaza un set de machiaj
-eu perna cu voi doua/doi
-fai un power point cu voi doua,caci banuiesc ca sunteti fete
-un ursulet mare de plus sau un catelus
-un suvenir de pe undeva de unde ai fost uh:la mare,munte
-poti sai aducisi peisaje
-fai o feliitare
-un iepuras adevarat,daca iubeste animalutele
-o carte cu poezii,legende,amintiri, povesti
-un film video de genul ei preferat
-ocartela noua pentru telefon
-fai o canuta daca stii sa faci
-un inelus din argint curat, ori placat cu aur
-modeleaza un vas din lut daca te pricepi
-2 esarfe:negu cu alb si gri, sau mov cu alb negru si gri, ori cu una din culorile ei preferate
-o geanta frumoasa
-niste adidasi de firma insotiti de un trening si de o caciula de firma
-o pereche de ochelari de soare frumosi
-o iconita mica
-un set de clame si alte accesorii de par
in rest mai vezi si uh.eu ti-am dat cateva idei. poti sa alegi din ele.papakiss

| deea_7942 a răspuns:

De ce nu incerci un tricou personalizat, amuzant? http://www.tu.ro/tu-reearo/ ca cele de aici.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Este "Putea" nu "Butea". Deci,eu i-am facut prietenei mele cadou un lantisor de aur! Sau,chestii inutile gen"Bratarile Prieteniei".
Cumpara`i un PARFUM,o trusa de fardat,rimel ETC! Cati bani ai tu! Si,scrie-i o felicitare din dragostelaughing.Da chiar sa fie din dragoste,facuta frumos, imparfumata etc!laughing Si la sfarsit cand vine faza "CU drag doamna Maseluta". Sa nu scrii Maseluta, scrii numele tau!laughing).
Pui boticul tau cu ruj si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
pai ai putea sa ii iei
~o bratara (materialul depinde de buget)
~un tricou
~o carte
~un urs de plus
~un parfum(sa stii sigur ca ii place)
~cosmetice

sau mai e varianta sa puneti bani si sa ii luati un lant de aur o bratara ceva...
sper ca ti-am fost de ajt:*

| AiDuTzA a răspuns:

Ceva facut de tine(o bratara, un bantic) ceva de imbracat, ceva care isi doreste de ceva timphappy

| Alexxoxox explică:

Va multumesc pentru raspunusuri dar i-am luat un telefon!

| aname a răspuns:

Daca ai bani poti opta pentru o felicitare draguta. daca nu nici o grija, fai chir tu o felicitare...din inima

| ioanafunditza a răspuns:

Pai, un tricou, ceva de plus depinde ce ii place o carte