| Piper987 a întrebat:

Maine e ziua unei fete de 6 ani. E fetita lu o verisoara de a mea. As vrea sa imi dati idei. Ce as putea sa i cumpar unei fetite de 6 ani?

5 răspunsuri:
| cosmavirgil a răspuns:

O pisicuta!

| Piper987 explică:

Deci esti nesimtit! laughing decat sa iti dai cu parerea asa degeaba mai bine ignorai intrebarea.

| Violleta2022 a răspuns:

O papusica Ana or Elsa din povestea Frozen. ESte la moda acum, toate fetitele vor asa ceva.

| Justme111 a răspuns:

Ceva haine. Sau daca gasesti cu personaje din desenele ei preferate (haine)
Un urs mai mare de plus... o tabla dinaia de desenat cu creion din ala magnetic care se sterge de cate ori vrei.

| Adry05 a răspuns:

La cum sunt fetele in ziua de azi deja ar trebui sa-i cumperi produse de make-up laughing))
Lasand gluma, mergi pe la raioanele de copii si ia-i un joc interesant. Papusi si astea cred ca tot are, asa ca mai degraba ia-i ceva interactiv. De exemplu eu i-am luat vara-mii din Carrefour de la raionul de carti pentru copii (Recoman sa treci si pe acolo) o carte super faina in forma de casuta si pe fiecare pagina aveai o camera goala sau o curte si ti se dadea un set de stickere cu diverse obiecte pe care trebuia sa le lipesti in camere.