| Larisz a întrebat:

Imi dati si mie idei de cadouri? Eu n.am nicio idee. Adica am dar...merg la ziua unei fete care are tot ceea ce vrea, si nu stiu ce as putea sa ii cumpar. :\
Va multuuu happy

Răspuns Câştigător
| Cristi94de a răspuns:

Hmm, cam greu cu asa ceva laughing. Acuma depinde si de relatia ta cu ea, dar si ce fel de persoana este. Aici ma refer daca ii materialista, s.a.m.d. Daca zici ca le are pe toate, ai putea incerca sa ii cumperi un cadou care sa o amuze ( aici intervine genialitatea ta happy ). ti-am zis, depinde de la om la om, mie de ex nu imi trebuie cadouri la nici`o aniversare. Eu sunt multumit daca sunt alaturi de cei dragi.

| Larisz explică (pentru Cristi94de):

Relatia mea cu ea...hmm...e una ciudata laughingSi manelista nu e, ii place Nicole Cherrywinking

19 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

E fata...O fata are mereu nevoie de mai multe lucruri.
-un parfum fresh(cu ala dulce nu prea o sa reusesti pentru ca nu-i pentru toate gusturile)
-un lantisor
-o esarfa (iai una care sa se potriveasca cu stilul ei)
-un ceas(finut)
-vezi ca sunt produse de alea intr-o geanta de la dove parca...
-o prajiturica facuta de tine
Nu mai am idei...

| Larisz explică (pentru zurick):

-parfumuri are foarte multe.
-acesorii nu prea poarta.
-esarfe nici atat laughing
-ceas, no waaaay, cand vede ceasuri o ia la fuga laughing
-produse dove, sau altceva...e o idee buna
-prajitura facuta de mine? mai bine ii iau un Mc Donald's pe drum laughing
Oricum mersi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti mereu sa-i cumperi o rochita. Cred ca ar adora un cadou de genul! Ceva ce stii ca o sa-i placa, si o sa si poarte cu placere!

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Prin are tot ce ii trebuie la ce te referi?
Tu ce idei de cadou ai?
I-ai ceva semnificativ, sau daca nu o cuite de bomboane... tricouri sau obiecter personalizate cu scris sau poza... etc. Sper k ti-am fost de folos.

| Larisz explică (pentru CrazyGirlAmy):

Pai ma gandeam sa ii cumpar un parfum The Key, dar am vazut ca tocmai ieri la cumparat. Haine...are destule. Nu mai am nicio idee straight face

| Sexxy a răspuns:

Ceva simbolic care sa arate ca e din partea ta

| YellowShoes a răspuns:

Are tot ce vrea? Are si luna? nu cred ca o are, deci fai-o cadou :-)
Pa-pa

| Larisz explică (pentru YellowShoes):

Vai, cea mai buna idee! Te-ai gandit mult la asta?

| YellowShoes a răspuns (pentru Larisz):

Nu.Acum serios,daca are tot ce vrea nu mai are nevoie de nimic,si trebuie sa ai bani multi ca sa multumesti pe cineva care are de toate, i-ai o felicitare, dulciuri.
Ei, ce mai, o casa pe luna si mai lasati-ma.

| Larisz explică (pentru YellowShoes):

Bine, o casa pe luna o sa ii iauwinking

| YellowShoes a răspuns (pentru Larisz):

:-) ...esti fata? Ea e fitoasa? e bogata? te intelegi cu ea?
Aaaa, i-ai cd-uri cu melodii de-ale lui Nicoke Cherry
Bineinteles daca nu le are deja, si ma indoiesc ca nu le are...hee hee

| Larisz explică (pentru YellowShoes):

Sunt fata, ea nu e fitoasa, nu e nici saraca dar nici nu o dau banii afara din casa si ma inteleg perfect cu ea. happy Cat despre cd-uri...trebuie sa te anunt ca te indoiesti laughing are si viitoarele melodii, care nu au aparut incawinking Asa ca varianta ta nu e prea buna.

| YellowShoes a răspuns (pentru Larisz):

Aha...de unde are ea viitoarele melodii care nu au aparut inca? Ea e Nicole Cherry? Lume lume JBlieber e prietena cu Nicole Cherry, toata lumea pe ea...

| Larisz explică (pentru YellowShoes):

De ce toata lumea pe mine? laughing Lol laughing Si da, ea e Nicole Cherry fraticawinking

| Puma123 a răspuns:

Pai daca nu are prieteni ii duci un buchet de trandafiri si o ciocolata. Daca are iubit e mai greu... Zic sa-i duci o carte sau ceva ce ii place. Daca e iesteata carte etc.

| Larisz explică (pentru Puma123):

Numai isteata nu e laughing

| Carinadanceanu a răspuns:

Fetele sunt inebunite dupa bijuterii sau haine cool. Oricate ai avea...nu te saturi! Succes!

| hamsie10 a răspuns:

Uita-te pe http://falit.net, poate gasesti ceva pe acolo.