| iuliatntbumbum3107 a întrebat:

Bunahappy maine este ziua unei prietena. Nu o cunosc de foarte mult timp si nu stiu ce gusturi are si ce si-ar putea dori As vrea niste sfaturi sau niste idei despre ce cadou as putea sa-i cumpar. Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

O esarfa la care poti asorta si niste cercei sau o bratara, o rama foto digitala, un halat de baie pufos, o husa deosebita pentru telefon sau pentru mp3, un tricou imprimat cu ceva haios sau o cana la fel, sau la unele magazine mai mari (nu stiu de unde esti sa-ti spun exact magazinele) se gasesc "carduri cadou", ii iei din ala, tu dai banii si apoi ea merge si-si ea ce vrea din magazinul respectiv de banii aia. pina la urma ii iei ce vrei si ce poti daca nu stii prea multe despre ea, de fapt gestul conteaza, o sa afli in timp ce gusturi sau dorinte are si data viitoare o sa stii mai bine ce sa-i iei. distractie placuta!

3 răspunsuri:
| alinanicoleta99 a răspuns:

Un ursulet pufos(tuturor le plac ursuleztzii), un pardum, o bratara, un ceas de perete, o carte interesanta..sunt mute lucruri. oricum bafta :*

| angelBlack00 a răspuns:

Un pandantiv si lantisor, o rama pentru poze, un album foto mai sofisticat

| ImPucca a răspuns:

O agenda(jurnal),o carte,album de poze,oja,spray,gel de dus sau sapun, tablou, ceas, bijuterie, etc.