| anonim_4396 a întrebat:

Maine vreau sa merg si eu la SunPlaza in bucuresti.(ine nu stie unde e google it). Imi spune si mie cineva ce metrou trebuie sa iau de la gara de nord? am auzit ca este statie de metrou chiar acolo... mersi

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite harta Bucurestiului cu toate mijloacele de transport:
http://www.miculparis.ro/html_misc/harta_ratb.html

| moonY a răspuns:

'cine nu stie unde e google it'... ce tupeu

| adina_4262 a răspuns:

Mda, trec peste polemica...
Da, la Gara de Nord e metrou - mergi o statie pana la Piata Victoriei, si de acolo schimbi magistrala, in directia IMGB -> cobori la Piata Sudului. Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

E pe langa piata big berceni...si depinde din ce zona esti ca sa-ti spun cu ce ajungi
iei de la uniri pana la statia piata sudului... dar poti sa ajungi si cu masinile 312 313 381 232