| PureLoveJustLove a întrebat:

Cine este din Bucuresti?
Ma puteti ajuta cu o problema? imi puteti explica amanuntit cum pot schimba magistralele de metrou? Ca vreau sa merg in vizita si e pentru prima data cand voi merge cu metroul. Voi pleca de la Gara de nord de la magistrala 1 pana la Eroilor. Apoi cum schimb sa ajung la magistrala 3 sa merg spre Lujerului? Vaa rog explicati cat mai detaliat.
Funda, se stie happy

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Da, asa este, la Eroilor schimbi cu "PRECIZIEI" de la primul peron si mergi 2 statii.