| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cum ajung si eu din Bucuresti de la gara de nord pana la B-dul Dimitrie Pompei, nr 3-5, sector 2, Pipera? daca, cu metrou, cu care sau/si cu autobuzul, ce numar si la ce statie sa cobor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mai explicit de atat nu prea am cum sa fiu.

Iei metroul o statie, de la Gara de Nord pana in Piata Victoriei, acolo schimbi metroul pe magistrala albastra spre directia Pipera si mergi pana la ultima statie (Pipera) care e chiar pe B-dul Dimitrie Pompei

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu metroul. iei de la gara de nord pana in victoriei si de acolo schimbi pe magistrala albastra pana la capat in pipera

| mitza1234 a răspuns (pentru suntserios):

Fi mai explicit, sunt din provincie, nu din capitala. Multumesc

| mitza1234 a răspuns (pentru suntserios):

Ok, multumesc frumos

| suntserios a răspuns (pentru mitza1234):

Pai mai explicit de atat nu prea am cum sa fiu.

Iei metroul o statie, de la Gara de Nord pana in Piata Victoriei, acolo schimbi metroul pe magistrala albastra spre directia Pipera si mergi pana la ultima statie (Pipera) care e chiar pe B-dul Dimitrie Pompei