| Alexandra171100 a întrebat:

Marime haine: Hi! As dori sa stiu...mai exact, vreau sa-mi fac o comanda de niste tricouri cu o trupa rock tocmai din Germania si trebuie sa imi aleg o marime(ex: marimea S) si nu stiu exact care mi se potriveste. De obicei imi cumpar haine de la adolescenti(14-15ani). Heeeeeelp! Ce marime credeti ca mi s-ar potrivi? FUNDA! PROMIT!

2 răspunsuri:
| Cristian_6815 a răspuns:

Daca esti mai slabuta incearca cea mai mica marime, o fosta prietena a mea avea 19 ani si 1.60 cu 45 kg si ii veneau f bine XS

| adaada12 a răspuns:

S sau xs
depinde de cat de largi preferi sa fiehappy