| anonim_4396 a întrebat:

Merg balerinii rosii cu blugi mulati?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Conteaza mult ce culoare va avea top'ul pe care o sa'l porti. Preferabil aceeasi nuanta cu balerinii. big grin

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Voi nu ati invatat ca balerinii se potrivesc cu geanta? ia-ti geanta rosie

| www a răspuns:

Da merg, dar bluza sa nu fie aceeasi culoare, sau mai rau o alta nuanta de rosu. Ai putea sa iti pui o bluza verde, alba, neagra, galbena.

| Mwhahahaa a răspuns:

Da, de ce nu?
Dar depinde foarte mult de ce vei purta sus. (tricou, bluza, geaca) ...de preferat rosu', sa se asorteze pur si simplu cu balerinii.kiss

xoxo.

| Munchkin a răspuns:

Depinde ce culoare e bluza sau tricoul.

| foxeye a răspuns:

Conteaza ca, culoarea topului sa fie mai apropiata de cea a balerinilor, poate fi diferenta de nuante oricum, dar in afara de asta daca pantalonii sunt de o culoare mai inchisa si de un material usor lucios e combinatie foarte reusita

| Gabystelistu95 a răspuns:

Da