| beatriceeemusicc a întrebat:

Cu ce merg blugi negrii taiati la genunchi si mulati? Habar nu am ce sa -i asortez! Help me :* Mersii,

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg cu aproximativ orice. Merge si cu un tricou tip sport, si cu unul cu "o echipa de fotbal straina", tipul de tricou cu un umar gol ti-ar sta genial. Iar in picioare sa nu fie ceva prea mare, nu cred ca merg ugg-urile prea bine.

O zi placuta!

| Florenta16 a răspuns:

Cu o pereche de pantofi cu toc inalt sau ghete joase cu tinte, eventual parul prins in coada sus si dat cu placa sa fie drept si geaca de piele, cu niste cercei mai mari, dar fara machiaj exagerat happy

| Camelisa a răspuns:

Dupa cate spui tu,blugi tai taiati negri par sa fie superbi, in cazul asta depinde si de stilul tau vestimentar. Avand in vedere ca e destul de rece afara, iti poti luat in picioare niste ghetute, poate ugg'uri daca porti, iar sus o bluzita sau un hanorac dragut.Repet depinde si de ceea ce porti tu.

| JustSolutions a răspuns:

Cu un tricou cu un mesaj scris si cu tenisi

| KatlynKim a răspuns:

Uhm..pai..ceva de gen:
http://weheartit.com/......301/search
sau http://weheartit.com/entry/88919451
sau http://weheartit.com/entry/88697938
Si eu am genul aia de blugi rupti si negrii. Imi place mult sa ii imbrac cu o camasa alba din panza :3 Sau cu plovore largi si colorate. Si ma incalt cu ugg-uri sau cizme. Pa-pa:*

| printesa16 a răspuns:

Pai cu o bluza mai larga alba (cu imprimeu negru sau deloc) si cu niste ugg. Uita-te pe facebook la Fete perfecte si gasesti acolo mai multe combinatii.

| Francescuta9 a răspuns:

Buna,se potriveste cu niste ghete negre sau alta culoare, bluza alba[sau neagra, depinde cum vrei tu]care are umarul gol[maneca lasata in jos.

Aceasta este parerea mea. Sper ca te-am ajutat!

| CheraBogdan a răspuns:

Cu bascheti de culoare neagra sau cu bocanci inalti si negrii si zic ca merge sa porti si un hanorac lung si larg turcoaz sau gri, plus un fes tot cu negru, gri sau turcoaz si sa fie din ala care se lasa mult pe spate. :d

| BiankBibbb a răspuns:

Pai...negrul merge cu toate culorile poti s ate imbraci cu respectivii blugi sa sa iti iei un hanorac cu cateva marimi mai mare care sa aiba o culoare cat de cat puternica(turcuaz, rosu, verde, albastru etc)in picioare ugg la asortate cu hanoracul(hanoracul galben ugg verde etc)sau cu o bluza larga si niste tenisi....sau iti poti lua o bluza putin eleganta(dar totusi de strada)cu niste pantofi platforme cu tine, sper ca e-am ajutat dar la toate opiniile mele unghiile ar trebui sa fie negre parul il poti tine strans dar ciufulit sau pe sapte sau undulat in fata pe o parte si tinut intr-o parte alegerea iti apartne sper ca te-am ajuta. FUNDA?