| sabrinaaa a întrebat:

Merg la ziua unui baiat care implineste 12 ani.ce as putea sa-i daruiesc?

7 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

O minge de fotbal.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Gandeste-te la ceva ce sti ca ii place. Ii poti lua o bluza sau o carte, un joc video, un mp3 sau un film. Sper ca te-am ajutat.

| mihnea123abc a răspuns:

Um copil...de jucarie binenteles laughing

| onlyme2851 a răspuns:

Exact ce spune si alina10star...

Răspuns utilizator avertizat
| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Un Geomag nu are cum sa nu ii placa: http://www.librarie.net/jucarii/131153/Geomag-KIDS-Panels-150

Joc video, nu cred ca nu are deja calculator, iar o consola buna sare de 1000 lei

| Aly1234 a răspuns:

Buna! i-ai putea oferi multe el e baiat. are 12 ani deci inca e un copil i-ai putea cumpara o minge., sau un joc(nu te supara frate), o bluza sau bani pentru el poate isi doreste ceva ce nimaniu nu i-ai trece prin minte
EU CRED CA TOTUSI CEL MAI BUN CADOU AR FII O MINGE SI NISTE PALETE DE TENIS ORI UN JOC FRUMOS SI O CARTE INTERESANTA
PWP PA!