| antonelaadelina a întrebat:

Urmeaza ziua prietenei mele cele mai bune care implineste 18 ani.Ce cadou as putea sa ii cumpar?
dar totodata sa imi spuneti si site-urile de unde le pot achizitiona
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna, mai bine o intrebi inainte ce ar dori, sa nu risti sa iei ceva si sa dai banii degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

NU crezi ca ra fii ami bine sa iesi la cumparaturi?
Este mult mai simplu si nu te pacalesti cu calitatea, daca cumperi ceva din magazin, pe cand dupa internet, poti sa ai si deceptii.
Cumpara-i o bratara sau ineld e argint sau aur, daca iti permiti.

| mudokins78 a răspuns:

Un căţel.
Un lănţişor din aur.
Un inel (cu aluzie).
Sau scoate-o în oraş şi duo acolo pe unde şti tu că îi place. Succes băiete!

| Popescu_Ramona_1988_hUKl a răspuns:

Buna. Pe cadorino.ro ai cateva optiuni de cadouri personalizate! Sper sa-ti fie de folos!