| Madalina a întrebat:

Merita sa-mi cumpar un tricou asa: http://tricoaie.com/images/NATIONAL%20PORNO.jpg?:D

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Mai e inteligent tricoul, dar cat costa? Stii ce? Am vazut ieri in careffoure ca faceau pe loc tricouri si alte cadouri personalizate, daca e prea scump te duci cu tricoul tau favorit si cu poza si iti faci la fel. Nu stiu cat costa de imprimat tongue Sper ca te-am ajutat, si in plus gandeste te ca platesti si transportul. Prietenele mele de la fac de arte, stii ce fac? Se uita pe net si cu acrilic deseneaza si ele la fel, sau scriu ele ce vor.

10 răspunsuri:
| ruxybelle a răspuns:

Nu - parerea mea... mie nu imi place

| OnWeed a răspuns:

E urat si pentru un baiat sa poarte asa ceva... ce sa mai zic de o fata. Parerea mea e ca nu merita.

| mariobros a răspuns:

Sincer?
Nu.

| chelutzul a răspuns:

Merge mai bine pe un baiat

| lost.in.rain a răspuns:

Daca iti place sa te afisezi cu astfel de mesaje, go on!

Răspuns utilizator avertizat
| doraz a răspuns:

Am vazut la cineva la tv, dar nu-mi amintesc la cine, intr-adevar merge mai bine pe un baiat decat pe o fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urat, mie nu-mi place.

| SnicK a răspuns:

Nu...prea...te faci de rusine.

| madalykuka a răspuns:

Da de ce nu?
dar depinde si daca tie iti place ...adica e parerea ta nu a lor sau a mia...
e ceva amuzant.laughing. cred ca daca asa avea unu in casa nu mi-ar fi jena sal port adfara mai ales ca prieteni mei sunt mai dili dili laughing)
vai sau sa ma duc cu el la ora de sport laughing...
wai laughing
eu cred ca daca ar fi un pic mai ieftin[mai is cred ca si taxele postale] mi las lua laughing
daca nu tata sigur nu se supara laughing
funny life :d
have funwinking