| qMisaki a întrebat:

Bună TPU.
Merită să-mi cumpăr acest tricou cu My Chemical Romance?
http://www.dsignrock.ro/tools/showimage.php?ProductID=46 24&ImageID=0

Răspuns Câştigător
| svartirhimnar a răspuns:

Mă, am vrut şi eu să-mi iau odată ceva de acolo, şi m-au sunat ăia după o lună să mă întrebe dacă mai vreau bandana. Eu zic să-ţi iei de pe bestial.ro, mi-am luat de acolo, a ajuns şi repede şi a fost ok.

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Siteul e bun, serios. Tricoul e problema.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești fan/ă, da!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Daca iti place atat de mult trupa, atunci merita. Am comandat o singura data de la ei si a fost in regula- comanda mi-a fost preluata rapid si am primit pachetul in 3 zile.

| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
De obicei cand intrebi daca ceva merita sa fie cumparat, e vorba de bani, daca ai banii necesari si iti place tricoul, de ce sa nu merite?