| InaShagrath a întrebat:

Mi-am comandat mai devreme 2 tricouri de pe dsignrock.ro. Nu stiti in aproximativ cat timp imi ajunge coletul? Am cautat pe site si nu am gasit. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andagoth_9923 a răspuns:

Si eu am comanda un tricou de la ei si mi-a ajuns coletul in 2 saptamani pentru ca tricoul nu mai era in stoc si l-au importat de undeva bla bla bla...Dar daca este in stoc cred ca in 4 sau 5 zile ajunge daca este prin Posta Romana, dar ii poti contacta pe ei ...Sigur au o adresa de e-mail ..cauta pe site happy

| InaShagrath explică (pentru andagoth_9923):

Da, mi-au trimis ei pana la urma un mail in care mi-au zis ca ajunge luni, si sa merg la posta dupa el, chiar daca nu imi vine pana atunci avizul in cutia postala. Nu stiu daca o sa pot sa iau coletul fara aviz, dar meh. Multumesc de raspuns ^^

3 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Vine prin posta sau prin fan curier?