| RoxSilent a întrebat:

Mi-am cumparat niste bocanci de piele si ma jeneaza rau la glezna unde ii ou ala. ce pot face sa se lase?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu-i strange tare cu sireturile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt din piele natural ii poti sa cu spirt sau crema de corp din aia hidratanta

| Gospei12 a răspuns:

Solutia ar fi sa ai porti pana se fac dupa piciorul tau, dar asta ar ansemna ceva timp ancearca sai uzi si sai porti un pic uzi (s-ar putea sa se micsoreze putin dupa ce sau uscat, dar o sa-si ia forma lor initiala dupa ce-i porti iar si asa cred ca va lua forma piciorului tau) big grin