| Jorgealx30 a întrebat:

Acum cumpărat alaltăieri ieri o pereche de bocanci de pe Ava Sting… Este vorba despre o pereche de bocanci de la Safety Jogger din Belgia.Iar la piciorul drept simt ca mă jenează pe ligamentul din față,de vine de la tibie spre glezna, exact locul unde se flexează piciorul.Mi se potrivesc ca marime pe talpă doar ca acolo e singurul loc unde mă jenează și dacă îi strâng mai tare mă jenează pe osul din lateralul gleznei.Cer sfaturi ce pot face în acest sens

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar trebui vată cu spirt in acel loc si ca să tină strâns un șan.