| sgashop a întrebat:

Mi am deschis un blog cu imbracaminte, incaltaminte si accesorii... Insa nu stiu daca va merge asa cum ma astept eu.
Ce parere aveti? Ce trebuie sa schimb? Ce sa adaug?
Adresa este www.sgashop.blogspot.com
P. S. Ceva sfaturi sa cresc vizitatorii?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Mie una imi place asa cum e.love struckAm si inceput sa-l urmaresc big grinlove struck.

4 răspunsuri:
| Anda_5509 a răspuns:

Pai... unele haine nu sunt foarte frumoase.Sincer...ar trebui sa bagi ceva haine mai la moda, mai tineresti, culori vii, avand in vedere ca asta se poarta. Dar, este destul de bun.Succes:*

| Clauditza a răspuns:

Nu stiu poate ca niste haine mai frumoase ar fi ce mai buna idee.

| Catalion a răspuns:

E bun. Nu ma prea pricep la bloguri ca mie imi plac forumurile dar recunosc unul bun cand il vad. Ai avut o inspiratie buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca acum este primavara, ar trebui sa pui ceva pentru acest sezon si sa scrii ceva ca sa impresioneze oamenii si sa-i convingi, dar trebuie sa spui oamenilor despre el!