| cipicu92 a întrebat:

Mi-am facut cont pe www.iphone-gratis.ro, am completat oferta exact cum zice acolo, dar imi apare ca nu e completata, desi eu mi-am facut cont pe situ respectiv. Stiu ca o sa ziceti ca nimeni nu da iphonuri gratis, dar daca vreti intrati si voi ca sa vedeti pe ce baza se dau aceste "cadouri"; nu de alta da am si hack pentru situ asta. va rog sa ma ajutati daca stiti cum as putea completa oferta aceea.

2 răspunsuri:
| TheBlueWolf a răspuns:

Prietene stai departe de "oferte" de genul, chiar tu ai spus-o nu da nimeni MAI ALES IN TARA ASTA nimic pe gratis.NIMIC...nici o flegma.Asadar iti recomand sa iti strangi bani si sa nu cazi in tot felul de capcane tesute de tot felul de smecheri grasi pe care pocnesc costumele de firma.Capcane facute atat de realist incat ramai "gura-casca" si totusi tu ai facut greseaca respectiva.Asadar stai in banca ta.

| iphonegratisRO a răspuns:

Eu zic sa nu umblii cu nici un hack, orice hack de pe youtube nu merge, nici nu merita incercat sincer.

Daca stii si vezi ca merge treaba, de ce sa te complici cu hackuri si porcarii? La sectiunea "Intrebari" gasesti clar ce scrie - "Fii corect cu FreebieJeebies, si el va fi corect cu tine"

SUCCES!
DvA
Administrator